• Info 1

  Довірте установку кондиціонера професіоналам - WIND

 • Info 2

  Якісний монтаж кондиціонера - запорука його бездоганної роботи

          

 • 15

  Відомих брендів працюють з нами

 • 1 доба

  Термін доставки товару

 • 24 години

  від замовлення до монтажу

 • 1927

  Задоволених клієнтів

 • 5 років

  Гарантія на обладнання
  від виробника

 • 311

  Моделей кондиціонерів

Ви тут:

Відгуки


Кирило 38років. Вчора у мене в будинку поставили цей довгоочікуваний кондиціонер, ну що можу сказати, очікування виправдав з лишком. На самій-то справі, у мене більше половини часу пішло на вибір цінової категорії, дуже довго примірялися з дружиною до функціоналу і ціні. Чесно кажучи, краще було б нам відразу зателефонувати, а не сидіти і думати що краще. Привітні менеджери відразу ж підшукали нам кращий варіант, тобто вони як профі в цій справі, підібрали нам саме той, який би нас влаштував. Зупинилися на компанії Neoclima. У висновку хочу сказати велике спасибі всім тим, хто допоміг, сама команда монтажників впоралася швидко і чистенько все за ними було. Профі що скажеш. Тепер буду радити всім знайомим, кому потрібно буде купити саме цю компанію.

 

Мене звуть Ірина, живу в даний момент в Одесі, місяць тому вирішила зі своїми батьками почати розмову про кондиціонер. Чесно кажучи, вони не дуже хотіли його, так як їм за їх словами: його просто не треба. Але я як любляча дочка то прекрасно розумію, що треба, а що ні. Якийсь приємний бонус до їх пенсійного віку. Зрештою, вмовила тата, а він уже й маму підмовив. От сьогодні на радощах дзвонили мені, дякували, просили, щоб я приїхала швидше і т.д. Загалом, я була навіть не в місті, компанія зробила все сама, батьки теж там нічого не втручалися. Спасибі величезне, тепер, коли я впевнена, що мої батьки будуть в комфорті спати, я реально щаслива за них.


 

Мене звуть Олег мені 31 рік. Нещодавно переїхав зі своїм сином в новий будинок, де купили квартиру, після ремонту і всього іншого, прийшла черга до кондиціонера, ось вирішив знайти рішення на ринку і повірте, був приємно здивований, як до мене поставилися і як швидко мій замовлення було виконано. Всім раджу компанію Wind, вирішив від чистого серця написати, щоб майбутнє покупці явно не сумнівалися, а брали і дзвонили на фірму.

 


Галина 29 років. Мені з чоловіком дуже пощастило, він у мене господар на всі руки і заробляє добре. Якось раз я сказала, що варто нам поставити кондиціонер в кімнаті, він був не проти. Але оскільки його немає вдома майже цілий день, справа доручив мені. Я зайшла в інтернет і знайшла кілька пристойних сайтів, почитала відгуки покупців, написала знайомим, хто міг купувати і де. І ось один мій старий друг, підказав звернутися до вас, говорив, що раніше замовляв у вас. Ну що ж, я йому довіряла більше ніж інтернету і вирішила подзвонити. Повірте, чоловік досі не може зрозуміти, як я змогла за 1 день все зробити, благо мені пощастило кондиціонер був у них на складі.

 


 

Усім спасибі величезне за роботу, за сервіс за обслуговування, купив відмінний кондиціонер дружині і не пошкодував, тепер коли приходжу в гості до неї і доньці, завжди дуже затишно. Хлопці швидко виконали все, зробили знижку, пояснили що куди. Загалом, приємно з такими людьми працювати.

Ігор. 43 роки. Львів

Відгуки про компанію

Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте

Ви шукаєте роботу?

Last Project
Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте