• Info 1

  Довірте установку кондиціонера професіоналам - WIND

 • Info 2

  Якісний монтаж кондиціонера - запорука його бездоганної роботи

          

 • 15

  Відомих брендів працюють з нами

 • 1 доба

  Термін доставки товару

 • 24 години

  від замовлення до монтажу

 • 1927

  Задоволених клієнтів

 • 5 років

  Гарантія на обладнання
  від виробника

 • 311

  Моделей кондиціонерів

Ви тут:

Купити кондиціонер в Івано-Франківську - з монтажем

 Купити кондиціонер в Івано-Франківську - з монтажем

Без кондиціонерів і повноцінних кліматичних систем тепер не обходиться практично жодне підприємство або квартира. Моделі відрізняються потужністю, функціональними можливостями, принципом роботи та ціною, завдяки чому завжди можна підібрати оптимальний варіант.

Перш за все необхідно визначитися з основними питаннями: скільки кімнат повинна охолоджувати система, чи може вона бути статичною або краще вибрати мобільний варіант.

Найпопулярнішими залишаються віконні та мобільні кондиціонери в Івано-Франківську. Вони досить компактні, практичні та ефективні.

 • Віконний – простий одноблочний агрегат, який кріпиться на вікні. Він недорогий, добре і швидко охолоджує повітря, але при цьому відносно шумний та перекриває частину вікна, а, отже, і денне світло.

 • Мобільні системи прості в установці та обслуговуванні, їх можна переносити при необхідності, використовуючи в різних кімнатах.

Більш універсальні – сучасні спліт-системи з двома блоками: внутрішнім і вуличним. Вони розраховані на одну кімнату, але зате порівняно безшумні, компактні та легко вписуються в інтер'єр. Для охолодження декількох приміщень можна встановити цілу мультисистему, в якій до одного вуличного блоку підводиться кілька внутрішніх.

Переваги професійного встановлення кондиціонерів

Щоб кліматичне обладнання було максимально функціональним, ефективним і безпечним, встановленням кондиціонерів повинні займатися професіонали. Необхідно правильно підібрати місце, закріпити блоки, підключити систему та вивести комунікації.

При виборі відповідної моделі враховується все: площа кімнати, висота стель, утеплення, кількість сонця, кількість робочої техніки та інших джерел тепла. Чим більше факторів, що впливають на температуру в приміщенні, тим більшою має бути потужність кондиціонера.

Обережного використання та регулярної чистки вимагають всі багатофункціональні системи, здатні охолоджувати, нагрівати, фільтрувати, зволожувати повітря.

Ще один плюс професійного монтажу кондиціонера – ціна в Івано-Франківську, яку пропонує наша компанія «Wind». При доступній вартості ми гарантуємо кваліфіковану допомогу при виборі та підключенні оптимального обладнання, яке ще довго буде радувати широким функціоналом та створювати в приміщенні приємну прохолоду.

Наші послуги

Вже понад 5 років компанія «Wind» надає свої послуги на українському ринку кліматичного обладнання.

Ми пропонуємо:

 • Виїзд фахівця на об'єкт, огляд та оцінку обсягу робіт;

 • Встановлення кондиціонерів в Івано-Франківську;

 • Сервісну підтримку обладнання;

 • Чистку кондиціонерів в Івано-Франківську;

 • Професійне консультування.

Ми працюємо з завданнями будь-якої складності, від стадії проектування до введення системи в експлуатацію. Все обладнання – від кращих світових брендів, серед яких – Neoclima, LG, Toshiba, Mitsubishi Electric, Leberg, Carrier і Panasonic. В асортименті як прості і недорогі моделі економ-класу, так і складні інноваційні системи для побутової та промислової експлуатації. 

Наші консультанти допоможуть купити кондиціонер в Івано-Франківську, яки максимально ефективно і економно впорається з поставленими завданнями, будь то квартира, офіс або приватний будинок. Досвідчені майстри швидко і професійно здійснять монтаж та ремонт кондиціонерів в Івано-Франківську в заздалегідь обумовлений термін.

 

 

Відгуки про компанію

Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте

Ви шукаєте роботу?

Last Project
Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте