• Info 1

  Довірте установку кондиціонера професіоналам - WIND

 • Info 2

  Якісний монтаж кондиціонера - запорука його бездоганної роботи

          

 • 15

  Відомих брендів працюють з нами

 • 1 доба

  Термін доставки товару

 • 24 години

  від замовлення до монтажу

 • 1927

  Задоволених клієнтів

 • 5 років

  Гарантія на обладнання
  від виробника

 • 311

  Моделей кондиціонерів

Ви тут:

Кондиціонери інверторного типу.

Кондиціонери інверторного типу. Аспекти вибору

Інверторні кондиціонери вигідно відрізняються плавністю регулювання, невисоким рівнем шуму, енергоефективністю, можливістю працювати на обігрів. Правильно підібраний і встановлений побутовий кондиціонер буде працювати довго і без  збоїв.

 

Чому ж варто вибрати саме побутовий кондиціонер і які вони бувають? На чому можна заощадити, а на чому небажано? У цьому нескладно розібратися.

Чим відрізняється інверторний кондиціонер від неінверторних і як  він працює

Інверторний кондиціонер оснащений компресором з плавним регулюванням продуктивності. Продуктивність компресора змінюється за допомогою частотного перетворювача - інвертора. В даний час інверторні кондиціонери є в лінійці продукції кожного відомого виробника кліматичної техніки.

Принцип роботи інверторного кондиціонера

Двигун компресора в інверторному кондиціонері за допомогою спеціального блоку управління може плавно міняти частоту обертання. Від цієї частоти залежить продуктивність кондиціонера. Звичайний кондиціонер при досягненні необхідної температури в приміщенні відключається, а при її підвищенні включається. Інверторний кондиціонер працює безперервно, при необхідності знижуючи потужність і працюючи на низьких оборотах. Цей спосіб регулювання дозволяє знизити кількість запусків двигуна - а значить, і енергоспоживання. Менша кількість запусків компресора підвищує його надійність. Зменшення шуму відбувається через зниження витрати холодоагенту в кондиціонері до мінімального рівня.

Економія електроенергії

 Звичайному кондиціонеру, який періодично включається і вимикається, необхідні великі стартові струми для розгону ротора двигуна з нуля. Через відсутність подібних перехідних процесів використання інверторного кондиціонера дозволяє заощадити до 30% електроенергії.

Перевагами инверторного кондиціонера є:

·         вихід на заданий температурний режим вдвічі швидше, ніж у звичайних моделей;

·          висока точність підтримки заданої температури;

·         низький шум при роботі на малих обертах;

·         відсутність стрибків навантаження на електричну мережу і економія електроенергії;

·         контроль за температурою повітря поза приміщенням і неможливість включення, якщо вона лежить поза допустимих меж.

Які бувають інверторні кондиціонери і який з них краще.

Кращий побутовий кондиціонер - той, який підібраний під ваше приміщення індивідуально, правильно встановлений і правильно експлуатується. Вибір робиться за такими параметрами.

·         Потужність або хододопродуктивність. Визначається на підставі точного розрахунку теплових джерел, що враховує всі особливості приміщення.

·         Виробник. Поставтеся обережно до так званих «народних» маркам, оскільки побутовий кондиціонер - високотехнологічний виріб, яке не може бути дешевим. Якщо ваш бюджет не дає великий можливості вибору, краще купити звичайний кондиціонер відомої марки, який буде надійніше.

·         Енергоефективність. Енергоефективність - це характеристика кондиціонера, яка визначає, скільки електроенергії кондиціонер споживає з мережі напруги живлення при виробництві одного кіловата холодопродуктивності. Найбільш наочно все цю характеристику представляти у вигляді вартості електрики, необхідної для кондиціонування приміщення.

·         Система очищення повітря. Різні виробники по-різному вирішують проблеми очищення повітря. У кондиціонері може бути передбачена складна система фільтрації, ультрафіолетовий випромінювач, іонізатор повітря. Високий ступінь очищення повітря потрібно дітям, літнім людям, астматикам і алергікам.

·         Протяжність комунікацій. Якщо параметри приміщення такі, що довжина міжблочної траси повинна перевищувати 5 м, бюджетний кондиціонер вам не підійде, вибирайте більш надійні марки.

·         Технологія управління. Крім став вже звичним пультового управління, сучасні виробники пропонують нові технології, що дозволяють управляти кондиціонерами, перебуваючи поза дому та офісу - за допомогою мобільних телефонів і комп'ютерів. Таким чином, ви можете забезпечити собі потрібну температуру приміщення до того моменту, як ви ввійдете в нього з вулиці.

Звичайно, чим ширше функціонал, реалізований в конкретній моделі, тим вище ціна кондиціонера, тому варто об'єктивно поставитися до своїх потреб, щоб не переплачувати.

Кондиціонери,  давно вже перестали бути розкішшю. Їх повсюдно ставлять не тільки в комерційних і офісних, але і в житлових приміщеннях. Малошумний, зручний в експлуатації побутовий кондиціонер може стати надійним рішенням на довгі роки.

 

Звертайтесь до спеціалістів компанії  WIND, які допоможуть підібрати найкраще рішення саме для Вас!

Відгуки про компанію

Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте

Ви шукаєте роботу?

Last Project
Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте