• Info 1

  Довірте установку кондиціонера професіоналам - WIND

 • Info 2

  Якісний монтаж кондиціонера - запорука його бездоганної роботи

          

 • 15

  Відомих брендів працюють з нами

 • 1 доба

  Термін доставки товару

 • 24 години

  від замовлення до монтажу

 • 1927

  Задоволених клієнтів

 • 5 років

  Гарантія на обладнання
  від виробника

 • 311

  Моделей кондиціонерів

Ви тут:

Як працює кондиціонер?

Як працює кондиціонер?

Компресійна холодильна машина, яка складається з випарника, компресора, конденсатора, 2 вентиляторів і терморегулюючого вентиля, є основою сучасного побутового кондиціонера.

Вона створює потрібний тиск конденсації холодоагенту, забезпечує його циркуляцію в системі, відсмоктує з випарника його пари, стискає їх і переводить в конденсатор. Всі її частини з'єднані між собою трубопроводами і являють собою замкнуту систему з розташованим в ньому холодильним агентом (наприклад, фреоном марки R22 або R410).

В конденсаторі пари холодоагенту охолоджуються і переходять в рідину. При цьому в навколишнє середовище відбувається надходження тепла. Терморегулюючий вентиль, представлений в побутових приладах капілярною  трубкою, з конденсатора пропускає рідкий холодоагент у випарник, в якому він кип'ятиться при низькій температурі. У момент переходу холодоагенту з однієї частини обладнання в іншу його тиск знижується до тиску випаровування. Тут же він починає кипіти і випаровуватися, забираючи частину потрібного для цього тепла з навколишнього середовища через стінки випарника, виконані з металу (ось так і охолоджується повітря в приміщенні).

 

Таким чином, при роботі кондиціонера тепло переноситься з середи, в якій знаходиться випарник (кімната), в ту, де розташований конденсатор (вулиця). Іншими словами, кондиціонер не створює тепло або холод, а переносить з одного середовища в іншу. Саме тому кондиціонеру дали другу назву - «тепловий пояс». Цікаво, що сучасне подібне обладнання здатне як охолоджувати, так і нагрівати повітря в приміщенні - за рахунок наявності 4-ходового клапана, що запускає холодоагент в зворотну сторону. Тобто, його потік надходить не з конденсатора у випарник, а навпаки.

Відгуки про компанію

Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте

Ви шукаєте роботу?

Last Project
Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте