• Info 1

  Довірте установку кондиціонера професіоналам - WIND

 • Info 2

  Якісний монтаж кондиціонера - запорука його бездоганної роботи

          

 • 15

  Відомих брендів працюють з нами

 • 1 доба

  Термін доставки товару

 • 24 години

  від замовлення до монтажу

 • 1927

  Задоволених клієнтів

 • 5 років

  Гарантія на обладнання
  від виробника

 • 311

  Моделей кондиціонерів

Ви тут:

Кондиціонери інверторного типу.

Кондиціонери інверторного типу. Аспекти вибору

Інверторні кондиціонери вигідно відрізняються плавністю регулювання, невисоким рівнем шуму, енергоефективністю, можливістю працювати на обігрів. Правильно підібраний і встановлений побутовий кондиціонер буде працювати довго і без  збоїв.

Подробнее: Кондиціонери інверторного типу.

Як працює кондиціонер?

Як працює кондиціонер?

Компресійна холодильна машина, яка складається з випарника, компресора, конденсатора, 2 вентиляторів і терморегулюючого вентиля, є основою сучасного побутового кондиціонера.

Подробнее: Як працює кондиціонер?

Чи можна вмикати кондиціонер взимку

ЧИ МОЖНА ВМИКАТИ КОНДИЦІОНЕР ВЗИМКУ: ОБІГРІВ І ОХОЛОДЖЕННЯ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ

Взимку коли температура повітря змінюється, змінюється і його вологість - тому при роботі кондиціонера виникають надлишки вологи (конденсат). У більшості кондиціонерів встановлена дренажна система для видалення вологи: видима частина цієї системи - трубка, яка, як правило, виходить на вулицю. Якщо на вулиці дуже холодно, трубка дренажної системи замерзає, і в ній утворюється крижана пробка, яка не дає конденсату вийти назовні. Тоді у вологи залишається два виходи: або вона просочується в Ваш будинок через внутрішній корпус, або виводить прилад з ладу.

Подробнее: Чи можна вмикати кондиціонер взимку

Часті питання про кондиціонери

Відповідаємо на часті питання про кондиціонери

Як правильно підібрати потужність кондиціонера?

Необхідна потужність охолодження залежить від площі кімнат, розміру і орієнтації вікон, інтенсивності освітлення, кількості постійних мешканців, наявності побутової техніки. Помилково обрана модель з недостатньою потужністю не впорається зі своїм завданням, хоча і буде працювати на знос. Зайве потужний кондиціонер буде занадто часто включатися короткими імпульсами, що також скоротить термін його служби.

Подробнее: Часті питання про кондиціонери

Ультразвукові зволожувачі Neoclima

 Ультразвукові зволожувачі 

Ультразвукові зволожувачі - це найбільш популярний тип зволожувачів повітря для побутових приміщень. Вони мають невеликі розміри, малу споживану потужність, високу продуктивність і низький рівень шуму. Зволоження повітря в приладах ультразвукового типу здійснюється за допомогою механічного резонатора, який стикаючись з водою, створює високочастотну вібрацію. В результаті чого над поверхнею води утворюється хмара холодного пара, крізь яке вентилятор проганяє зовнішнє повітря. Випускаються в приміщення пари абсолютно безпечні для здоров'я і створюють відчуття свіжості і чистоти.

Подробнее: Ультразвукові зволожувачі Neoclima

Відгуки про компанію

Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте

Ви шукаєте роботу?

Last Project
Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте