• Info 1

    Довірте установку кондиціонера професіоналам - WIND

  • Info 2

    Якісний монтаж кондиціонера - запорука його бездоганної роботи

          

Ви тут:

Ультразвукові зволожувачі Neoclima

 Ультразвукові зволожувачі 

Ультразвукові зволожувачі - це найбільш популярний тип зволожувачів повітря для побутових приміщень. Вони мають невеликі розміри, малу споживану потужність, високу продуктивність і низький рівень шуму. Зволоження повітря в приладах ультразвукового типу здійснюється за допомогою механічного резонатора, який стикаючись з водою, створює високочастотну вібрацію. В результаті чого над поверхнею води утворюється хмара холодного пара, крізь яке вентилятор проганяє зовнішнє повітря. Випускаються в приміщення пари абсолютно безпечні для здоров'я і створюють відчуття свіжості і чистоти.

Подробнее: Ультразвукові зволожувачі Neoclima

Чому варто купувати кондиціонер восени?

Минуле літо кожен день нас радувало не просто теплими і сонячними днями, а палючим сонцем і іноді небезпечною  для здоров'я людини гарячою спекою. Кожен рятувався як міг. Що природньо, сільські жителі і любителі дач рятувалися річками, а ось міські жителі знаходили порятунок тільки в представництвах кліматичних фірм.

Подробнее: Чому варто купувати кондиціонер восени?

Як обігріватись кондиціонером

Будь-кондиціонер призначений для того, щоб охолоджувати повітря в приміщенні. Але в холодну пору року у багатьох користувачів цей прилад працює на обігрів. Однак перед тим, як почати експлуатацію техніки в такому руслі, треба зрозуміти, як правильно запустити опалення кондиціонером. Ця інформація допоможе не допустити помилок в експлуатації недешевої техніки.

Подробнее: Як обігріватись кондиціонером

Чи шкідливий кондиціонер для здоров'я?

Така розкіш, як кондиціонер, з'явилася вже сто років тому, без якої ми навряд чи уявляємо своє життя. Але як тільки воно з'явилося, з'явилися чутки про те, що кондиціонер штука шкідлива. Розвіювати стереотипи про шкоду кондиціонера для здоров'я людини почнемо з того, що будь-яке обладнання може бути небезпечним при недотриманні елементарних правил експлуатації.

Подробнее: Чи шкідливий кондиціонер для здоров'я?

Як продовжити термін служби кондиціонера?

Обов'язкові роботи з технічного обслуговування кондиціонера.

Кондиціонери для дому потребують щомісячного сервісного обслуговування і щорічної профілактики. Регулярний догляд за кліматичним обладнанням безпосередньо впливає на тривалість його роботи.

Подробнее: Як продовжити термін служби кондиціонера?

Відгуки про компанію

Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте

Ви шукаєте роботу?

Last Project
Ми пропонуємо співпрацю з нашою компанією. З усіх питань телефонуйте